Srijeda, 14 travnja, 2021

Inter novom pobjedom nastavio put ka tituli, Juventus savladao Napoli

U Trendu

Nogometaši Intera i Juventusa ostvarili su večeras pobjede u zaostalim utakmicama 28., odnosno 3. kola Serije A identičnim rezultatom 2:1.

Inter je na Giuseppe Meazzi bez puno problema savladao Sassuolo pa su tako potvrdili fantastičnu formu upisavši deseti uzastopni trijumf.

Lukaku je na asistenciju Younga doveo Inter u vodstvo već u 10. minuti te je 1:0 bio i rezultat prvog poluvremena.

Martinez je u 67. minuti udvostručio vodstvo, dok je počasni gol za goste te pogodak za konačnih 2:1 postigao Traore pet minuta prije kraja meča.

Gotovo identično je bilo i na meču između Juventusa i Napolija. Stara dama je u vodstvo došla u 13. minuti golom Ronalda kojem je asistirao Chiesa. Dybala je u 73. minuti udvostručio prednost, a Insigne u 90. iz penala postavio konačnih 2:1.
Inter je prvi na tabeli Serije A s 11 bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Milan, dok je Juventus na trećoj poziciji.